Vilniaus Vilkpėdės lopšelis-darželis
tel. (8-5) 233-98-38; 233-26-40

Advento vakaronė

Laukdami švenčių ir linksmybių, nepamirštame adventinio laikotarpio. Tai vidinės ramybės, susikaupimo metas, kada tikrai norisi stabtelėti po šių dienų tokio beprotiško bėgimo, pabūti su šeima, visus stipriai apkabinti ir ramia širdimi pasitikti Kalėdinį stebuklą.

Kaip mes minime Adventą? O gi atveriame duris į pasakų šalį, kada mūsų auklėtinių mamos, tėčiai, vyresnėliai broliai ir sesės gruodžio vakarais skaito, seka ar net vaidina pasakas vaikams. Tiesa, kažkadais pradėję nuo pasakų palapinės, išaugome į pasakų oranžeriją. 🙂

Pasišviesdami vaikų ir tėvelių gamintais žibintais, garuojančios arbatos aromate paskendę, kaip ir praėjusį, taip ir šį gruodį vis iš naujo atrandame įvairiausias pasakas. Tai tikrai magiškai veikiantis būdas pabūti visiems kartu, sustoti nors mažai mažytei valandėlei dėl labai gražios ir, neabejotinai, ypatingą vertę turinčios tradicijos – paskaityti savo vaikams.

Taigi, dalinamės akimirkomis ir linkime gražaus, prasmingo švenčių laukimo. Pabendraukime, atleiskime, būkime ramesni, geresni ir ne tokie skubantys 🙏.