Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla
tel. (8-5) 233-98-38; 233-26-40

Naujienos

Kaniterapijos užsiėmimai

Siekiant paįvairinti ugdymo procesą, išbandyti įvairias terapines formas, kurios galėtų papildyti ugdymo turinį, gegužės 10, 11 ir 15 dienomis mūsų darželyje – mokykloje lankėsi terapiniai šunys – Kia ir Gongas – su savo vedlėmis Joana ir Veslava. Užsiėmimų metu vaikai sužinojo bendravimo su šunimi taisykles, susipažino su

Skaityti daugiau

Jogos pamokos

Kai oras toks šiltas, ketvirtokų jogos pamokos vyksta lauke!

Skaityti daugiau

Gėlytės mamai!

Gegužės 4 dieną Vilkpėdės darželio – mokyklos kiemeliai pražydo gėlėmis Mamoms! 🙂

Skaityti daugiau

Interaktyvios grindys

Mūsų darželyje – mokykloje sumontuotas naujas įrenginys – interaktyvios grindys! Tai inovatyvi priemonė, kurios pagalba bus lavinami vaikų judesiai, matematiniai sugebėjimai, skatinamas vaikų bendravimas ir bendradarbiavimas, kūrybiškumas, ugdomi įvairūs gebėjimai, lavinama vaizduotė. Interaktyvus įrenginys tvirtinamas prie lubų (vaikai jo nepasieks), nėra reikalingi jokie kabeliai, pravedimai ar pan.

Skaityti daugiau

Festivalis “Virš vaivorykštės”

2018-04-26 LEU renginių salėje vyko antrasis respublikinis 1-4 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų, šokių festivalis „Virš vaivorykštės“, skirtas Neringos Lapinskienės kūrybai puoselėti. Mūsų pop choras ,,Spindulėlis” jame puikiai pasirodė! Šaunuoliai!!!!

Skaityti daugiau

Padėka

Atsisiųsti (PDF)Skaityti daugiau

Sferinis kinas

Akimirkos iš sferinio kino:

Skaityti daugiau

Paskaita “Sveikos akys”

Mokyklos klasėms vyko užsiėmimas – paskaita „Sveikos akys“, kurios metu mokiniai buvo supažindinti su akių funkcijomis, regėjimo sutrikimais. Lektorė papasakojo, kaip saugoti akis kasdienėje veikloje bei išmokė vaikus įvairių pratimų, skirtų regos stiprinimui.

Skaityti daugiau

Programa “Zipio draugai”

Vilniaus Vilkpėdės darželio – mokyklos „Smalsučių“ grupėje vyko programos „Zipio draugai“ užbaigimas. Vaikai puošė savo „Zipio draugų“ karūnas, prisiminė išmoktas pamokėles, buvo apdovanoti diplomais. Programa buvo užbaigta pažintimi su žiurkėnu Bobo :).

Skaityti daugiau

Pasimatuok eigulio kepurę!

Balandžio 17 d. Vilniaus Vilkpėdės darželio – mokyklos vaikai tęsė pažintį su miškininko profesija – keliavo į Vingio parką stebėti atbundančios gamtos ir gyvybės miške ženklų kartu su miškininku Raimundu Ereminu. Vaikai klausėsi pasakojimų apie miškininkystę ir jos svarbą, stebėjo laukinius paukščius ir žvėrelius,  atliko įvairias užduotis

Skaityti daugiau
Rodomas puslapis 1 iš 2112345...1020...Paskutinis »