Vilniaus Vilkpėdės lopšelis-darželis
tel. (8-5) 233-98-38; 233-26-40

Priėmimas į darželius

Gerbiamieji būsimų darželinukų tėveliai (globėjai, rūpintojai),

Pranešame, kad nuo 2021 metų sausio 1 d. informacinėje sistemoje svietimas.vilnius.lt yra rodomi prašymai ir tų tėvelių (globėjų, rūpintojų), kurie pageidauja, kad jų vaikai 2021 metų rudenį pradėtų lankyti Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas.

Kiekvienais metais balandžio 1-10 dienomis https://svietimas.vilnius.lt/ tėvai turi galimybę pasitikrinti, ar pasirinktose įstaigose yra formuojamos jų vaikų amžiaus grupės bei kiek vaikų planuojama priimti. Mūsų darželis planuoja formuoti 2 lopšelio grupes (2-3 m. vaikams). Pažymime, kad tėvai gali redaguoti prašymus, jų pateikimo (redagavimo) data nedaro įtakos vietai eilėje. Galima pasirinkti iki penkių įstaigų.

Grupės bus formuojamos nuo balandžio 18 iki 30 dienos. Tėvai, kurie gaus pranešimą dėl vaiko priskyrimo į ugdymo įstaigą, iki einamųjų metų gegužės 31 d. turės pasirašyti ugdymo sutartis. Nuo birželio 1 d. vaikai, kurių tėvai nepatvirtino darželio lankymo ir nepasirašė ugdymo sutarties, bus išbraukiami iš sąrašo ir apie atsiradusias laisvas vietas pranešama laukiantiems eilės tvarka. Informuojame, kad laisvos vietos skelbiamos https://svietimas.vilnius.lt/. Atkreipiame dėmesį, kad į atsilaisvinusias vietas vaikai yra priimami nuolat. Eilė gali keistis dėl to, kad vilniečių prašymai yra priimami nuolat. Užrašas „nėra tinkamos grupės“ reiškia, kad eilės šiuo metu yra generuojamos ir vaiko eiliškumas bus matomas po eilių sugeneravimo.

Kilus klausimų dėl priėmimo į Vilnius miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigas, maloniai kviečiame skambinti trumpuoju telefono Nr. 1664 arba kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Miglė Verseckaitė, el.p. migle.verseckaite@vilnius.lt , tel.nr.: (8 5) 211 2430 Danuta Juškienė, el. p. danuta.juskiene@vilnius.lt, tel. nr.: (8 5) 211 2757 Dėl techninių klausimų ar sistemos sutrikimų prašome rašyti el. paštu svietimas@vilnius.lt, darželių klausimais darzeliai@vilnius.lt